Hakkımızda

Modaçarşısı.com, toptan alım-satım yapabileceğiniz, şirketleri tek bir çatı altında toplayan geniş kapsamlı toptan e-ticaret platformudur.

Mayıs 2020’da hizmete açılan Modaçarşısı, “toptancıları ayağınıza getiren” yeni e-ticaret yazılımıdır. Deneyimini ve profesyonelliğini arkasına alan Toptan Alışveriş Platformu modaçarşısı.com ile toptan alıp toptan satarak işinizi büyütebilirsiniz.

Ara mamulden hammadeye, yedek parçadan kozmetiğe, elektronikten tarım/gıdaya toplam 9 ana kategorisiyle farklı sektörleri içinde barındıran Modaçarşısı.com, toptan ticareti dijitale taşıyarak yeni bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Modaçarşısı.com, büyükten küçüğe, Türkiye’nin dört bir yanındaki tüm sektör gruplarına kolayca ulaşmanızı sağlar. Aynı ürüne birden fazla satıcıdan ulaşabilir, fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Ürün adedine göre fiyat teklifleri görür, size uygun olan fiyattan istediğiniz ürünü alabilirsiniz. Çoklu kredi kartı, Havale, kapıda ödeme gibi sunduğu farklı ödeme seçenekleri ile alışverişinizi kolayca yapabilirsiniz.

Siz de Toptan Alışveriş Platformu Modaçarşısı.com’da yer alın. Toptan alıp toptan satarak hem işinizi kolaylaştırın hem de daha çok kazanın.

 

Vizyonumuz:

En iyi hizmeti vererek, sektöre öncülük etmek.

Misyonumuz:

Sorunsuz alışveriş konusunda örnek platform olmak.

Stratejimiz:

İnsan odaklı yaklaşımımızla, hep birlikte büyümeyi hedeflemek.
 
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır